Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald’ın vizyona girmesine çok az kala, J.K. Rowling’in resmi internet sayfasında beş parça olarak planlanmış olan serinin üçüncü filmi üzerinde çalışmaya başladığını duyuruldu.

Dördüncü Galbraith romanı, Lethal White’ı yazmayı bitirdim ve şimdi Fantastic Beasts 3 için senaryo çalışmalarına başlayacağım. Bundan sonra çocuklar için bir kitap daha yazacağım. (harry potter’dan ve büyü dünyasından alakasız olan) Bu kitap üzerinde üç yıldır çalışıyorum. Artık kağıda dökmenin zamanı geldi.

Rowling, ayrıca Fastastic Beast için hem senarist hem de yapımcı olarak harcadığı efordan bahsetti.

Warner Bros ve yönetmen David Yates her zaman son sözü söylememe izin verdiler. Benim ve Bütün yapımcılar için geçerli olan bir durum söz konusu: bizim fikirlerimiz ciddiye alınıyor ama bu daha çok bir ekip çalışması. Yönetmen ekranda görünen her şeyden sorumlu. Senarist olarak da daha çok ilk aşamalarda filme katkıda bulundum.

İlk filmin sonunda güçlü Kara büyücü Gellert Grindelwald, Newt Scamander’in yardımıyla MACUSA tarafından yakalanmıştı. Fakat, Grindelwald, göz altından kaçarak müritleriyle bir toplantı düzenledi. Grindelwald’ın hedefi, saf kan büyücülerle birlik olup büyü dünyasından olmayanları yönetmek. 

Grindelwald’a engel olmak için Albus Dumbledore, eski öğrencisi Newt Scamander’dan yardım istiyor. Gittikçe bölünen bir sihirbazlık dünyasında en iyi arkadaşlıklar ve aileler arasında bile uçurumlar oluşurken sevgi ve sadakat test ediliyor. 

Kaynak

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here