Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Warner Bros, geçtiğimiz günlerde yapımcılığını üstlendiği Fantastic Beasts’in devam filminden oyuncu kadrosunun olduğu bir tanıtım fragmanı yayınladı.

Yayınlanan tanıtım fragmanından sonra Harry Potter evreninin birçok hayranı, adı aile içi şiddet suçlamalarıyla geçen Johnny Depp’in filmde yer almasına büyük tepki göstermişti.

Harry Potter’ın yazarı J.K. Rowling, web sitesinden paylaştığı bir yazıyla şunları dile getirdi:

“Johnny Depp, Grindelwald rolünü üstlendiğinde ilk olarak onun rol için çok uygun olduğunu düşündüm. Bununla birlikte, ilk filmi çekerken basında herkesi derinden ilgilendiren hikâyeler ortaya çıktı.

Harry Potter hayranlarının, Johnny Depp ile yola devam edip etmeyeceğimiz konusunda birçok sorusu ve kaygısı oluştu. Filmin yönetmeni David Yates’in de söylediği gibi doğal olarak filmin başka bir oyuncuyla yeniden çekilmesini düşündük. Bunun neden olmadığıyla ilgili bazılarının kafasının karışmasını ve öfkeli olmasını çok iyi anlıyorum.

Harry Potter ve etrafında oluşan, onunla büyüyen ve destekleyici bir yapıya sahip olan topluluk, hayatımın en büyük mutluluklarından biridir. Şahsen benim için, bu konuda hayranlara açıkça konuşamamak zor, sinir bozucu ve bazen de acı verici. Bununla birlikte, karşılıklı hayatlarını sürdürmek istediğini dile getiren iki kişinin özel hayatını korumak için yaptığı anlaşmaya saygı gösterilmelidir. Bu durumla ilişkin bu anlayışımıza dayanarak, film yapımcıları ve ben sadece işimize sarılmakla kalmıyor, aynı zamanda Johnny’nin filmlerde önemli bir karakteri oynamasından dolayı da gerçekten memnunuz.

İlk iki filmin senaryosunu yazmayı çok sevdim ve hayranların ikinci filmi görmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Başroldeki oyuncu seçimimizden memnun olmayanların da olacağını kabul ediyorum. Ancak vicdan, bir kurum veya kurul tarafından idare edilemiyor. Kurumsal dünyada ve normal hayatta hepimiz doğru olduğuna inandığımız şeyleri yapmak zorundayız.”

Ayrıca Harry Potter Büyülerine Ne Kadar Hakimsin? testimizi buraya tıklayarak çözebilirsiniz.

Kaynak

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here