Kitap tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği 36.Uluslararası İstanbul TÜYAP Kitap Fuarı için geri sayım başladı.

Her yıl yarım milyon ziyaretçiye ulaşan Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, okurları, yurt içi ve yurt dışından pek çok değerli yazarla buluşturacak. İstanbul Kitap Fuarı bu yıl yurt dışından 18 uluslararası yazar ve konuğu ağırlıyor olacak.

TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı Cumartesi başlıyor36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı onur yazarı Ayla Kutlu, fuar süresince çeşitli panel ve söyleşilerle okurlarıyla buluşacak. Fuarda ayrıca Ayla Kutlu için hazırlanan armağan kitap ve İnsanlığın Öbür Yarısının Yazarı Ayla Kutlu başlıklı seçme metin ve fotoğraflardan oluşan bir de sergi yer alacak.

tüyap kitap fuarı ile ilgili görsel sonucu

Büyükçekmecede ki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen İstanbul Kitap Fuarı, 4-12 Kasım 2017 tarihleri arasında kitapseverlerle buluşacak. Fuar hafta sonu 10.00-20.00, hafta içi ve 12 Kasım’da ise 10.00-19.00 saatleri arasında kitapseverleri ağırlayacak.

Öğrenci, öğretmen, emekli ve engellilere ücretsiz olduğu fuarın giriş bedeli 5 TL’dir. Ziyaretçiler aynı biletle eş zamanlı düzenlenen Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı’na da geçiş yapabilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here