Başrollerini Melis Birkan ve Cemal Hünal‘ın paylaştığı, Most Production’ın yapımcılığını üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Çağan Irmak‘ın oturduğu unutulmaz film Issız Adam, yıllar sonra bir başarıya daha imza attı ve yurt dışında yeniden çevrilen (remake) ilk Türk filmi oldu.

Yiannis Papadakos‘un yönetmenliğini üstlendiği filmde başrolleri Yiannis Tsimitselis ve Katerian Geronikolou paylaşıyor. 16 Aralık akşamı Atina’da gerçekleşecek olan galaya Mustafa Oğuz ve Çağan Irmak da katılacak.

Yiannis Papadakos film hakkında, “Bu fikir ortaya çıktığı andan beri bütün ekip, yapım şirketi, oyuncular ve tabii ben, filmi büyük bir sevgiyle benimsedik. Çağan Irmak’ın olağanüstü senaryosu ve rejisi hepimizi derinden etkiledi. Filmin sadeliği, direktliği, yarattığı yoğun duygular içimize işledi. Atina’yı bugün olduğu gibi gösteren tamamen gerçekçi ve gerçek bir aşk hikayesi. Renkler, kokular ve zamansız melodilerle bezeli bir şehirde birbirinden çok farklı ve uzak iki insan belki de kaderin yardımıyla bir araya gelir… Hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir anda.” dedi.

Film 1 Ocak 2020‘de Yunanistan’da vizyona girecek.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here