Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

Paris’in cazibesi hepimizde olduğu gibi ünlülerde de hayranlık uyandırıyor. Bu durum onları müzik videolarını çekmek için Paris’in tarih kokan sokaklarına, ihtişamlı Eyfel Kulesi’ne ve huzur verici Seine Nehri’ne sürüklüyor. Müzik türü ne olursa olsun Paris, müzisyenlere çok güzel arka planlar sunuyor. Biz de tarihi ve turistik gezi tadında küçük bir tur atmak isteyen okurlarımız için Paris’te çekilmiş müzik videolarını bir araya getirdik. İyi gezmeler!

Adele – Someone Like You

2011’de çıkan klip Adele’in Seine Nehri kenarında yaptığı yürüyüşü ve Pont Alexandre III köprüsünden geçişini bize siyah beyaz bir şekilde sunuyor.

Usher – Nice And Slow

1998’e “throwback” yapacak olursak Usher’ın kız arkadaşının kaçırılışını konu alan klip, Eyfel’in harikalı gece manzarasını ve 90’ların Paris’ini çok güzel işliyor.

Taylor Swift – Begin Again

Swift’in meşhur Love-Lock Bridge (Aşk Köprüsü) üstünde Seine Nehri’ne bakmasıyla giriş yapılan klipte, sıradan küçük bir kahve dükkanında başlayan bir aşk hikayesinden bahsediliyor.

One Republic – Say All I Need

Paris’te gezilip görülmesi gereken yapılardan biri olan Sacré Cœur Bazilikası ile başlayan klip, grup üyelerinin hareketli Paris caddelerinde yaptığı yürüyüşlerle devam ediyor.

Sam Smith – Leave Your Lover

Hem Smith ve iki arkadaşını Paris sokaklarında eğlenirken görmek hem de dramatik bir aşk üçgenine şahit olmak isterseniz sizi böyle alalım.

Selena Gomez – Slow Down

Paris gecelerinde eski model Mercedes 600 ile Arc de Triomphe‘un (Zafer Takı) önünden geçmek, Charles de Gaulle Meydanı’nda turlamak gibisi var mıdır acaba?

will.i.am ft. Nicole Scherzinger – Mona Lisa Smile

Dünyanın en büyük müzesi olan Louvre Müzesi‘nden bahsetmeden listeyi bitirmek istemedik. Bizzat müzenin içinde çekilmemiş olsa da will.i.am’in dünyaca ünlü tablolara can verdiği klipte Nicole de Mona Lisa olmuş.

*Bonus parçamız ise yerli, Hande Yener’den:

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here