Iron Harvest, bugüne kadar görmüş olduğumuz oyunlara pek benzemeyen bir robot evreni oyunu. Galaksiye hakim olmak için savaşan devasa makinelerin aksine 1. Dünya Savaşı’ndan sonraki dönemde tamamı buharla çalışan robot-canavarları konu ediniyor.

King Art Games şirketi tarafından geçtiğimiz birkaç yıldır geliştirilme aşamasında olan oyunun yayıncılığını dünyaca ünlü yayıncı şirket Deep Silver üstlendi ve Gamescom 2019’da da sahne alan oyunun yayımlanan fragmanı ile beraber çıkış tarihi de açıklandı:1 Eylül 2020.

Iron Harvest‘in görselleri Polonyalı sanatçı Jakub Różalski‘nin çalışmaları baz alınarak hazırlanıyor. Ünlü sanatçının “World of 1920+ (1920’lerden Sonra Dünya)” isimli çalışmalarında göze çarpan eski dünya ve yeni teknolojilerin buluşması temalı kompozisyonları oyunda kendisine yer bulacak.

Yayımlanan fragmanı ile beklentileri bir üst seviyeye çeken oyun Steam üzerinden 1 Eylül 2020’den itibaren erişilebilir olacak. Oyuna dair daha detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here