Apple’ın iPhone 11 ve iPhone 11 Pro modelleri, düşük ışıkta çekilen fotoğrafları önemli ölçüde iyileştirmek için tasarlanmış Gece Modu da dahil olmak üzere bazı etkileyici yeni özelliklere sahip yükseltilmiş kamera sistemlerine sahip. Google Pixel’in Gece Görüşü moduna benzeyen özellik Apple tarafından sahnede gösterildi ancak gerçek dünya fotoğrafları bugün ortaya çıktı. Kanadalı model ve Nomad Management Modeling Agency kurucusu Coco Rocha geçenlerde iPhone 11 ve iPhone X arasındaki performansı karşılaştıran bir gece çekimi yaparak aralarındaki farkları ortaya koydu.

iPhone 11 ve iPhone 11 Pro düşük ışıkta doğal, parlak fotoğraflar çekebilmek için flaş olmaksızın çalışmak üzere tasarlanmıştır ve gece modu ile desteklenir. Yeni Gece Modunun temel bir özelliği her iki iPhone’da da bulunan güncellenmiş geniş kamera sensörüdür. Gece modu gerektiğinde otomatik olarak etkinleşir. Gece modu ile fotoğraf çektiğiniz zaman fotoğraf makinesinde objektifi sabitlemek için optik görüntü sabitleme kullanılırken art arda birden fazla fotoğraf çekilir.

Yeni iPhone’ların tümü portre modunu destekliyor. Yeni nesillerde Smart HDR, Portre Aydınlatması ve Deep Fusion olacak. Yeni iPhone’lar 13 Eylül’de başlayacak. Resmi bir lansman ise 20 Eylül Cuma günü gerçekleşecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here