Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Her yeni güncelleme vaktinde “acaba bu sefer Snapchat’ten hangi özellik (ç)alındı?” sorusunu akıllara getiren Instagram, yeni güncellemeleri ile kullanıcılarını şaşırtacak gibi duruyor. Bununla birlikte, kullanıcıları için daha iyi bir sosyal medya deneyimi sunmaya çalışan uygulama, birbirinden güzel özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Gelmesi muhtemel yeni özellikler kullanıcılar için de çok yararlı olacak gibi duruyor.

Twitter aracılığıya sızan bilgilere göre hali hazırda bazı özellikler test ediliyor. Bu özelliklerden ilki kullanıcıların uygulamada ne kadar zaman harcadığını gösterme üzerine olduğu belirtiliyor. Buna ek olarak Facebook ile giriş bölümü için birkaç yenilik planlanıyor. Artık Instagram ile Facebook entegre bir biçimde çalışacak gibi görünüyor.

Bu özellikler dışında, Instagram uygulamasının ana sayfasında bazı değişikler de var. Gönderilere bakmak için ana sayfada gezinirken hikayeler bölümü sabit olacak ve biraz da küçülecek gibi  duruyor. Tüm bu özellikler, şu an için test aşamasında olup, ilerleyen zamanlarda kullanıcılara sunulacak.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here