Uzun bir sürecin ardından, usta yönetmen Steven Spielberg serinin 39 yıllık tarihinde ilk kez bir başka yönetmene haklarını devretmek üzere. Henüz anlaşma gerçekleşmemiş olsa da son Oscar Ödül Töreni‘nde “Ford v Ferrari” ile ses getiren yönetmen James Mangold, işi alabilmek için görüşmelerini yoğunlaştırmış durumda.

Mangold, Ford v Ferrari dışında Wolverine serisini de devralmış ve hikayeyi başka bir yere taşımayı başarmıştı. 2017 yılında çekilen Logan filmi dünya çapında 619 milyon dolar hasılat yapmıştı. Ayrıca bu film en iyi uyarlama senaryo dalında yönetmene Oscar adaylığı kazandırmıştı.

james mangold ford ferrari ile ilgili görsel sonucu

Spielberg serinin yeni filminde uygulayıcı yapımcılık üstlenecek. Yönetmenlik koltuğundan ayrılma kararını ünlü yönetmenin bizzat kendisinin aldığı ve seriye yepyeni bir soluk getirmek istediği gelen bilgiler arasında.

Harrison Ford‘un yeniden yer alacağı proje, ilk olarak 2016 yılında duyurulmuş, Temmuz 2019 da seyirciyle buluşacağı söylenmişti. Daha sonra Temmuz 2020 yılına ertelenen film son belirsizlikler nedeniyle önümüzdeki yıla ertelendi.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here