Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

1984 yılından beri bağımsız film yapımcıları tarafından yapılan filmlere verilen Independent Spirit Ödülleri, geçtiğimiz gece Kalifornya’da düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.

John Mulaney ve Nick Kroll‘un sunuculuğunu yaptığı geceye, bu sene aday olduğu törenlerden eli boş dönmeyen Get Out damga vurdu. İşte Independent Spirit Ödülleri Kazananları:

En İyi Film

Get Out (KAZANAN)
Call Me by Your Name
The Florida Project
Lady Bird
The Rider

En İyi İlk Film

Ingrid Goes West (KAZANAN)
Columbus
Menashe
Oh Lucy!
Patti Cake$

En İyi Kadın Oyuncu

Frances McDormand, “Three Billboards Outside Ebbing, Missouri” (KAZANAN)
Salma Hayek, “Beatriz at Dinner”
Margot Robbie, “I, Tonya”
Saoirse Ronan, “Lady Bird”
Shinobu Terajima, “Oh Lucy!”
Regina Williams, “Life and Nothing More”

En İyi Erkek Oyuncu

Timothée Chalamet, “Call Me by Your Name” (KAZANAN)
Harris Dickinson, “Beach Rats”
James Franco, “The Disaster Artist”
Daniel Kaluuya, “Get Out”
Robert Pattinson, “Good Time”

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu

Allison Janney, “I, Tonya” (KAZANAN)
Holly Hunter, “The Big Sick”
Laurie Metcalf, “Lady Bird”
Lois Smith, “Marjorie Prime”
Taliah Lennice Webster, “Good Time”

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu

Sam Rockwell, “Three Billboards outside Ebbing, Missouri” (KAZANAN)
Nnamdi Asomugha, “Crown Heights”
Armie Hammer, “Call Me by Your Name”
Barry Keoghan, “The Killing of a Sacred Deer”
Benny Safdie, “Good Time”

En İyi Yönetmen

Jordan Peele, “Get Out” (KAZANAN)
Sean Baker, “The Florida Project”
Jonas Carpignano, “A Ciambra”
Luca Guadagnino, “Call Me by Your Name”
Benny Safdie, Josh Safdie, “Good Time”
Chloe Zhao, “The Rider”

En İyi Senaryo

Greta Gerwig, “Lady Bird” (KAZANAN)
Azazel Jacobs, “The Lovers”
Martin McDonagh, “Three Billboards Outside Ebbing, Missouri”
Jordan Peele, “Get Out”
Mike White, “Beatriz at Dinner”

En İyi İlk Senaryo

Emily V. Gordon, Kumail Nanjiani, “The Big Sick” (KAZANAN)
Kris Avedisian, “Donald Cried”
Ingrid Jungermann, “Women Who Kill”
Kogonada, “Columbus”
David Branson Smith, Matt Spicer, “Ingrid Goes West”

En İyi Sinema

Sayombhu Mukdeeprom, “Call Me by Your Name” (KAZANAN)
Thimios Bakatakis, “The Killing of a Sacred Deer”
Elisha Christian, “Columbus”
Hélène Louvart, “Beach Rats”
Joshua James Richards, “The Rider”

En İyi Kurgu

Tatiana S. Riegel, “I, Tonya” (KAZANAN)
Ronald Bronstein, “Benny Safdie, Good Time”
Walter Fasano, “Call Me by Your Name”
Alex O’Flinn, “The Rider”
Gregory Plotkin, “Get Out”

En İyi Belgesel

Faces Places (KAZANAN)
The Departure
Last Men in Aleppo
Motherland
Quest

John Cassavetes Ödülü

Life and Nothing More (KAZANAN)
Dayveon
A Ghost Story
Most Beautiful Island
The Transfiguration

Robert Altman Ödülü

Mudbound (KAZANAN)
Director: Dee Rees
Casting Directors: Billy Hopkins, Ashley Ingram
Ensemble Cast: Jonathan Banks, Mary J. Blige, Jason Clarke, Garrett Hedlund, Jason Mitchell, Rob Morgan, Carey Mulligan

En İyi Uluslararası Film

A Fantastic Woman (KAZANAN)
BPM (Beats Per Minute)
I Am Not a Witch
Lady Macbeth
Loveless

Bonnie Açılış Ödülü

Chloé Zhao (KAZANAN)
So Yong Kim
Lynn Shelton
Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here