Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Hiphop dünyasının sevilen ismi Iggy Azalea, ilk kez konser vermek için İstanbul’a gelecek. Konser, 21 Ekim tarihinde Küçükçiftlik Park’ta.

Iggy Azalea, üç yıl önce “The New Classic” albümü ile piyasaya giriş yaptı. “Fancy” ve Ariana Grande ile yaptığı “Problem” isimli single’larını Billboard Hot 100 listesinde aynı anda birinci ve ikinci sıraya yükseltmeyi başardı. Aynı başarı daha önce sadece The Beatles tarafından gösterilmişti. Britney Spears, Jennifer Lopez ve Rita Ora gibi dünya yıldızları ile yaptığı işlerle ismini tüm dünyaya duyurdu. Gitgide renklenen hiphop dünyasına başarılı bir giriş yapan Avustralyalı genç sanatçı, XXL’ın Freshman listesine de adını yazdırarak, listedeki ilk kadın olma ünvanını kazandı.

Azalea, rapin bir hikaye anlatma işi olduğunu düşünüyor ve hikaye anlatmayı seviyor. Kısa sürede bu kadar çok sevilmesinin nedenini, biz “iyi hikaye anlatması”na bağlıyoruz.

Iggy Azalea şimdiden geniş bir hayran kitlesine sahip oldu. 21 Ekim’de ise Türkiye’deki hayranları ile buluşmak üzere Küçükçiftlik Park’ta sahne alacak. Sevenlerini unutulmaz bir gece bekliyor!

Biletler çok yakında satışta!

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here