Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Sesindeki sıcaklık ve buğulu doku ile kalplerimize sonsuz bir dinginlik sunan Ane Brun, 10 Mart 1976’da Norveç’te dünyaya gelmiş. 1998 yılından bu yana müzik sektöründe yer alan Brun, aynı zamanda gitar da çalıyor. Yaptığı müziği ise daha çok “adult contemporary müzik” olarak kategorize etmek mümkün. Adult contemporary müzik literatürde easy listening/soft rock tarzlarının günümüz pop ve rock müziğe uyarlanmış hali olarak tanımlanıyor. Kısacası, Brun bizlere oldukça sakin, dinlerken aynı zamanda dinleneceğimiz parçalardan oluşan işitsel bir ziyafet sunuyor.

Henüz 42 yaşında olan Brun’ın 8 stüdyo albümü bulunuyor. Bunlar sırası ile: Spending Time with Morgan (2003), A Temporary Dive (2005), Duets (2005), Changing of the Seasons (2008), Sketches (2008), It All Starts with One (2011), When I’m Free (2015), Leave Me Breathless (2017). Aynı zamanda “Songs 2003 – 2013” ve “Rarities” isimleri ile iki tane derleme albümü de bulunuyor.

Albümlerinin yanı sıra yaptığı coverların başarısı ve canlı performanslarında birçok sanatçıda göremediğimiz şekilde stüdyo kayıtları ile aynı doyuruculuğa sahip seslendirişi Ane Brun’ı bizler, yani dinleyicileri için farklı bir yere taşıyor. Yıllardır çizgisini bozmayarak aynı güzellikte eserler sunan Brun, dinlediğinize asla pişman olmayacağınız bir isim bu yüzden.

Şimdi sizleri Brun’ın şarkılarından oluşan küçük bir liste ile baş başa bırakıyoruz. Keyifle dinlemeniz dileği ile!

  1. Big In Japan
  2. To Let Myself Go
  3. All My Tears
  4. The Dancer
  5. Do You Remember
  6. Oh Love
  7. Shape Of A Heart
  8. These Days
  9. Daring To Love
  10. Words

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here