Hunt Showdown, Early Access‘te yer aldıktan sadece 18 ay sonra Crytek şirketinin ödül avındaki ilk atıcısı 1.0 sürümde ortaya çıktı. Louisana bataklıklarında kurulan PvP ve PvE özellikli Hunt: Showdown ödül avcısı gruplarının taş ocaklarını takip ederken birbirlerine karşı komplo kurmasıyla başlıyor. Komploya silah ve ölüm de ekleyebilirsiniz.

Oyun, Bounty Hunt ve Quickplay şeklinde iki büyük harita (Stillwater Bayou ve Lawson Delta) ve iki oyun modu ile piyasaya sürüldü. Steam sayfasına göre 57 parça ekipman ve 33 silah varyantı var.

Önceden oynayanlar için 1.0 sürümünde çok fazla değişiklik yok. Vanguard biçiminde yeni bir silah eklendi ve bir görev ödülü hatasından dolayı ”geçici” bir düzeltme yapıldı.

Hunt kesinlikle PC’deki en eşsiz rekabetçi atıcılardan biridir.

27 Ağustos 2019 tarihinde PC, Xbox sürümleri 39.99$ fiyatına piyasaya sürüldü ve henüz tarihi teyit edilmese de Playstation 4‘te de yer alacak.

Hunt: Showdown, Şubat 2018 ve Mayıs 2018’ten bu yana Steam ve Xbox One için Early Access‘te yer aldı. Ancak şimdi nihayet stabilizörleri çıkarmanın ve tam versiyonlu oyunu kamuoyuna duyurmanın zamanı geldi.

İyi eğlenceler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here