Sizlerin de bilebileceği üzere ücretsiz oyunlar verip, oyuncuların yüzlerini güldüren şirketler arasına geçtiğimiz yılın Aralık ayında Epic Games Store da eklendi.

Epic Games Store, açılışının şerefine ilk senesinde her iki haftada bir yeni bir oyun vererek Steam kullanıcılarının kalbini çalmayı planladığını duyurmuştu ve Humble Bundle‘ın yeni ücretsiz oyununun duyurulmasına ek olarak 7 Şubat’tan itibaren Epic Games Store’da da yerini alacak oyunumuz ile ilgili bilgimiz de var.

Epic Games Store

24 Ocak itibari ile iki hafta önce verilen What Remains of Edith Finch‘in yerini alan The Jackbox Party, 7 Şubat’a kadar kütüphanenize eklenebilir durumda olacak ve 7 Şubat itibari ile de “Metroidvenia” tipindeki pixel art bir oyun olan Axiom Verge ücretsiz hale gelecek. Oyun hakkında fikir sahibi olmak isteyen okuyucularımız aşağıdan fragmanına bir göz atmak isteyebilirler.

Humble Bundle

Deponia The Complete Journey ise Humble Bundle’ın bize en yeni hediyesi, point-and-click tipindeki bu macera oyunları koleksiyonu, son derece eğlenceli bir hikaye sunarak yüzünüzde bir tebessüm yakalamayı amaçlayan 3 Deponia oyununu bir arada barındırıyor. Fakat son derece kısa bir süreliğine ücretsiz hale gelen oyun Humble Bundle’ın sitesinden 26 Ocak Cumartesi 21.00‘da kalkacak bu nedenle elinizi çabuk tutun!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here