iPhone XS ve iPhone XS Max cihazlarının satışa çıkması ile beraber insanlar Singapur’da saatler öncesinden sıraya girmeye başladı. Apple markasının her sene piyasaya sürdüğü modelleri ile beraber, insanların uzun kuyruklara girmesine artık alıştık. Huawei, Singapur’da kuyrukta bulunan insanlara ufak bir sürpriz yaptı.

Huawei markasına ait, SuperCharge teknolojisine sahip, 10.000 mAh kapasiteli ve piyasa değeri 60 Dolar olan Powerbankler, Huawei çalışanları tarafından kuyrukta bekleyen Apple müşterilerine ücretsiz olarak dağıtıldı. Kuyrukta bekleyen Apple müşterileri bu duruma oldukça şaşırdı ve Huawei çalışanları ile beraber hatıra fotoğrafları çekildi.

Piyasaya sürülen yeni iPhone modellerinin pil kapasitelerinin düşük seviyede olmasını hedef alan Huawei markası yaratıcı bir göndermeyle yine kendisinden söz ettirdi.

Özellikle son zamanlarda sosyal medya üzerinden, markalar arasında tatlı rekabet ortamının oluştuğunu görmüştük. Fakat Huawei markası bu tatlı rekabetin sahaya da indiğinin sinyallerini verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here