Sevgililer günü, kimi için gereksiz ve kapitalist düzenin bir parçası olan bir gün olarak adlandırılırken kimileri için ise kış ortasında sevdiği insan ile kutlayabileceği özel bir gün. Yaşınız ne olursa olsun hayatınızın bir döneminde Harry Potter izlediyseniz bu yazıyı gözlerinde bir pırıltı ile takip edebilirsiniz. Potterhead partneriniz için farklı dört Harry Potter binasına ait sevgililer günü hediyeleri sizler için geliyor.

Partnerinizin hangi binaya ait olduğunu bilmiyorsanız bunu minik bir internet araştırması ile kolayca öğrenebilirsiniz. Zira Harry Potter binalarının özellikleri oldukça açıktır. Dumbledore onaylı bu birbirinden güzel Harry Potter hediyeleri ile partnerinizi büyülü dünyaya küçük bir yolculuğa gönderebilirsiniz.

Potterhead partnerinizin aşık olacağı garanti edilen bazı Harry Potter temalı hediyeler.

1. Gryffindor

“Gryffindor’a ait olabilirsiniz,

Cesurun kalbinde kaldığı yerde

Cesur, sinir ve şövalyelikleri,

Gryffindor’u ayırın. “

Her daim cesur ve gösterişi seven iyi kalpleri ile bir Gryffindor’u etkilemek oldukça kolaydır. Bu eve ait olan herkesin gösterişi seveceği su götürmez bir gerçek. Öyleyse altın kolye ve bilezikler ideal hediyeler arasında yer alacaktır. Bunların yanında iddialı kıyafetler, pırıltılı aksesuarlar da seçenekler arasında yer alabilir. Tüm bunlarla birlikte Gryffindorlu potterheadinize alabileceğiniz en güzel hediye altın bir Snitch kolye olabilir. Pandora ve Harry Potter serisine ait olan “Altın Snitch Kolye”nin yanında koleksiyonun diğer ürünleri de ideal hediyeler arasında yer alacaktır. Şimdi satın al!

 

2. Ravenclaw

“Ya da bilge yaşlı Ravenclaw’da,

Eğer hazır bir zihniniz varsa,

Zekâ ve öğrenmenin nerede olduğu,

Her zaman kendi türlerini bulacaklar. “

Bilgi ve zekanın göstergesi olan Ravenclaw binasına ait partneriniz için en ideal hediye onun zekasına övgüde bulunacak tarzda hediyeler olacaktır. Kutu oyunları, bulmaca kitapları ya da teknolojik cihazlar ideal hediyeler arasındadır. Potterhead olarak değerlendirirseniz partnerinize Harry Potter kutu oyunu almak hem tutkunu olduğu bir serinin koleksiyon ürününe sahip olmanın hem de zekasını ön plana çıkarabileceği bir hediyenin mutluluğu ile size tekrar aşık olabilir. Aynı şekilde LEGO’nun birbirinden sevimli Harry Potter temalı puzzle seçenekleri onlara unutulmaz bir sevgililer günü yaşatabilir. Zira üstün bir zekanın seksi pırıltısını unutmamak gerek. Şimdi satın al!

3. Hufflepuff

“Hufflepuff’a ait olabilirsin,

Adil ve sadık oldukları yerde,

Bu hasta Hufflepuff’ları doğrudur,

Ve korkmadan korkuyor. “

Dürüst olmalıyım ki kimse Hufflepuff olmaktan hoşlanmıyor ama bu hediye sayesinde partnerine özel bir Hufflepuff olduğunu ve onu ne kadar çok sevdiğinizi kolayca hissettirebilirsiniz. Her şeyin yanında bir Hufflepuff’ın her daim yumuşak ve pofuduk şeylerden hoşlanacağı bir gerçek. Bunun için partnerinize büyük ve yumuşak hırka ve kazaklar alabilir, sıcak bir film gecesi için battaniyeler alabilirsiniz. Hediyenizi yatak odasına taşıyabilir ve ona Harry Potter temalı bir yastık kılıfı alabilirsiniz. Şimdi satın al!

4. Slytherin

“Ya da belki Slytherin’de,

Gerçek arkadaşlarını kuracaksın,

Bu kurnaz halk herhangi bir yöntem kullanır,

Sonlarına ulaşmak için. “

Kurnaz, sinsi bir Slytherin ha? Sevgililer gününde belki de partnerinize böyle bir şey dememelisiniz. Fakat hırsları ve istediklerini elde etmek için kimi zaman başvurdukları hileler göz önüne alınırsa belki de bu sevgililer gününde partnerinize romantik bir hediyeden çok, onların kıvrak zekalarına ve kurnazlıklarına yakışır eğlenceli ve hileli bir hediye alabilirsiniz. Harry Potter görünmezlik pelerini, yeşil perde sayesinde tam bir Slytherin kurnazlığında eğlenceli fotoğraf ve videolar çekebileceğiniz bir hediye olurdu.  Şimdi satın al!

Umarım bu hediyeler siz ve partneriniz için uygun aşk büyülerini yapar ve ilişkiniz daha da güçlenir. Eğer binayı doğru tahmin edemediyseniz bir sonraki yıl için seçmen şapkanın yanına uğrama vakti gelmiş demektir!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here