Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Hızlı ve Öfkeli Serisi’nin ilk spin off filminde, Dwayne Johnson tarafından canlandırılan özel ajan “Luke Hobbs” ve Jason Statham tarafından canlandırılan “Deckard Shaw” karakterleri bir araya gelecek. Bu iki güçlü karakterin karşısına ise çok daha güçlü bir düşmana ihtiyaç duyulacağı aşikar. O kişi ise Idris Elba.

hobbs and shaw ile ilgili görsel sonucu

Elba ile müzakerelerin son aşamasına gelindiği verilen bilgiler arasında yer alsa da, Dwayne Johnson bunu Twitter’dan duyurdu. Bu nedenle Elba’nın rol almasına artık kesin gözüyle bakılıyor. Karakter hakkındaki bilgilerimizin de kısıtlı olduğu ancak İngiliz aksanı kullandığı ender filmlerinden biri olabileceği ve eski bir askeri canlandırabileceği konuşulanlar arasında.

Hobbs ve Shaw son Hızlı ve Öfkeli filminde karşı karşıya olmalarına rağmen ceza evindeki ayaklanmaya birlikte katılmaları birbirlerine saygılarını artırdı ve spin off filminde bu ikili artık yan yana olacaklar.

Elba; Prometheus, Star Trek Beyond, Pasific Rim gibi filmlerin yanı sıra beş Marvel filminde Heimdall karakterini canlandırarak kariyerinde önemli bir adım atmıştı.

Filmde görebileceğimiz bir diğer karakter olarak ise Helen Mirren ön plana çıkıyor ancak bu konuda henüz kesinleşmiş bir şey söz konusu değil.

hobbs and shaw ile ilgili görsel sonucu

Hobbs ve Shaw filmi 26 Temmuz 2019’da seyircisiyle buluşacak.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here