Popüler oyun Fortnite’a gün itibariyle v7.30 güncellemesi geldi. Yeni silahlar ve modların olduğu bu güncellemenin detaylarına geçelim.

Eklenen silahlardan Bottle Rockets, yere sabitlenebilen ve otomatik olarak ateş edebilen bir silah olarak belirtildi. Yerleştirdiğiniz bu silah, düşmanlara toplamda 45 adet roket ateşleyebilecek. Nadir bulunacak olan bu roketler, Lama Destek paketinden, sandıklardan, otomatlardan ve haritanın belli bölgelerinden rastgele olarak elde edilebilecek. Bottle Rockets’in yanı sıra oyuna Torpil Saçan isimli bir silah da eklendi. Evet, düşündüğünüz gibi! Bu silah ile fırlattığınız yerleri torpil yağmuruna tutabileceksiniz.

Daha öncelerde oyunda var olan; ancak işlevi olmayan kamp ateşleri bu güncellemeyle tamamen kullanışlı hale getirilmiş. Kamp ateşleriyle etkileşime girebilecek ve her kamp ateşinde bir kez sağlık yenileyebileceksiniz. Güncellemenin tüm ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz. Biz güncelleme için yayınlanan trailer’ı sizler için aşağıya bırakıyoruz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here