Size öyle bir albümden, öyle bir gruptan söz edeceğiz ki; hangi şarkılarını dinlerseniz dinleyin, pişman olmama garantili!

“Simple Song” gibi indie severler için artık klasikleştiğini söyleyebileceğimiz parçaların sahibi The Shins’ten tanıdığımız James Mercer ve kendine özgü tarzı ile gönüllerimizde yer edinen, Danger Mouse olarak tanıdığımız Brian Joseph Burton’ın güçlerini birleştirerek bizlere adeta kutsal bir hediye vermelerinden bahsediyoruz sizlere. Broken Bells, 2009 yılında bu muazzam başarılı ikilinin biraraya gelişi ile kuruldu ve sonrasında 2010’da çıkardıkları kendi isimlerini taşıyan ilk albümleri “Broken Bells” ile yakaladıkları başarıyı 2014 yılında “After The Disco” albümü ile zirveye taşıdılar.

Müzik sektöründe yıllanmış olmalarının da etkisi ile henüz ilk albümlerinde kendilerine özgü tarzlarını ortaya koyan ikili, ikinci albümleri ile de tarzlarını tamamen oturtarak bizlere sık sık göremediğimiz güzellikte, tek bir şarkısını bile atlamadan dinleyeceğimiz 11 şarkılık bir ziyafet sundular. Albümün en dikkat çeken parçaları ise After The Disco, Holding On For Life ve Leave It Alone üçlüsü oldu. Özellikle Holding On For Life’ın kısa film tadındaki müthiş keyifli klibini izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz!

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu müthiş albümle baş başa bırakıyoruz, keyifle dinlemeniz dileğiyle!

 1. Perfect World
 2. After The Disco
 3. Holding On For Life
 4. Leave It Alone
 5. The Changing Lights
 6. Control
 7. Lazy Wonderland
 8. Medicine
 9. No Matter What You’re Told
 10. The Angel And The Fool
 11. The Remains Of Rock & Roll

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here