Black Mirror, Dark, Marvel’s Jessica Jones, Harry Potter ve daha fazlası bu ay Netflix Türkiye kataloğunda bizlerle olacak!

Netflix Haziran 2019 Programı

Harry Potter Serisinin Tüm Filmleri – 1 Haziran

İngiliz yazar J.K. Rowling tarafından yedi kitap hâlinde yazılan sevilen fantastik roman serisi Harry Potter tüm filmleriyle 1 Haziran’da Netflix’te olacak!

Glee Tüm Sezonlar – Çok Yakında

2009-2015 yılları arasında ekrana gelmiş olan müzikal, komedi ve drama türündeki dizi Glee Haziran ayında tüm sezonlarıyla Netflix’te yer alacak.

Black Mirror 5. Sezon – 5 Haziran

Bir video oyunu bir dostluğun değişmesine neden olur. Bir sosyal medya şirketinde rehine krizi yaşanır. Bir genç, favori pop yıldızının yapay zekâ versiyonuyla bağ kurar.

3% – 3. Sezon- 7 Haziran

Michele, Kara’da herkese açık olan, rüya gibi bir sığınak kurar, ama bir kriz patlak verince kendi seçim sürecini tasarlamak zorunda kalır.

Tales of the City 1. Sezon – 7 Haziran

Laura Linney ve Ellen Page başrollü dizide uzun süren yokluğunun ardından San Francisco’ya dönen Mary Ann Singleton, 28 Barbary Lane’de çeşitli karakterlerden oluşan toplulukla yeniden bir araya gelecektir.

I Am Mother – 7 Haziran

İnsanoğlunu yeryüzünden silen bir felaketin ardından bir robot tarafından büyütülen genç kız, yüksek teknolojili sığınaklarına bir yabancının ansızın gelişiyle afallar.

Murder Mystery – 14 Haziran

Adam Sandler ve Jennifer Aniston’ı yeniden bir araya getiren filmde uzun zamandır bekledikleri Avrupa tatiline çıkan New Yorklu polis ve kuaför eşi, bir milyarderin yatında yaşanan anlaşılmaz cinayet olayını çözmeye çalışır.

Dark 2. Sezon – 21 Haziran

Uğursuz Son Döngü’nün tarihi yaklaşırken Winden’da yaşayan aileler, kendi dünyalarının kaderinde önemli bir role sahip olduklarını keşfeder.

Marvel’s Jessica Jones 3. Sezon – 14 Haziran

Jessica zeki bir seri katilin izini sürerken Trish yeni keşfettiği güçlerini dener. Malcolm ise ahlaki bir ikilemle boğuşur.

Daha fazlası için:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here