Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

Geçtiğimiz aylarda hayatına son veren Linkin Park solisti Chester Bennington geçtiğimiz akşam gerçekleşen konserde anıldı.

Blink-182, Alanis Morissette, No Doubt ve System Of A Down gibi isimlerin de sahne aldığı etkinlik, internet üzerinden de yayınlandı. Los Angeles’ta Hollywood Bowl’da gerçekleşen konserde Bennington’ın grup arkadaşı Mike Shinoda, Chester adına yazılan “Looking For An Answer” parçasını ilk kez canlı olarak sergiledi:

“There’s an emptiness tonight that wasn’t’ there before/And I keep reaching for the light/I can’t find it anymore.”

Konserin en güzel anlarından biri de 2001’de yayınlanan In The End şarkısında gerçekleşti. Hayranlar şarkıda Chester’ın vokallerini üstlenerek şarkıya eşlik ettiler.

Konserin canlı yayınını izlemek için:

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

1 YORUM

  1. Hayatımda duyduğum en güzel sese sahip erkek vokal, tam olarak tanımasam da gördüğüm kadarıyla çok ince ruhlu, güçlü bir insandı. Chris Cornell’ın ölümünden üç gün sonra Jimmy Kimmel’da konser verirken gözlerindeki hüznü görüp insanlar üzülmesin diye gözlük takan ve acına rağmen sesin titreye titreye şarkılarını söylemen bana o kadar dokundu ki, atlatamadım içimdeki acıyı, daha da acımaya başladı. Bu zamana kadar onca sorunun içinden çıkıp ayakta durmak çok zordur, her insan yapamazdı. O yaptı, en azından denedi belki çok yorulmuştu, belki çok sıkılmıştı denemekten… Bilmiyorum. Umarım orada huzura kavuşmuşsundur Chester, bana ve milyonlarca insana kattığın bütün o güzel şarkılar ve seni tanıma fırsatını sunduğun için teşekkürler. Şarkıların bundan sonraki yolumda da benimle olacak. Sen olmayacaksın belki içimde içimizde burukluk olacak yokluğun hissedilecek ama o melek sesinle söylediğin şarkılar bizi iyileştirmeye devam edecek, en öfkeli olduğumuz anda Given Up dinleyip öfkemizi dindireceğiz. Üzgün ve yalnız hissederken Roads Untraveled dinleyip acımızı bastıracak One More Light’ı her dinlediğimizde gözlerimiz dolu dolu seni anacağız. Senden sonra seni tanıyanlar olacak, onlara da ilham olacaksın, her zaman bizimle olmaya devam edeceksin. Cennetten bize gülümseyeceksin, seni çok seviyorum ve çok özlüyorum. Seni tanıdığım için çok mutluyum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here