Disney’in kendi yayın platformu Disney+ sağ olsun tüm rüyalarımız gerçek oluyor. Disney, yaptığı açıklamada kendi kanalı için elindeki tüm materyalleri kullanmayı planladığını söylemişti. Bu materyallerin en büyüklerinden birisi de tabi ki de Avengers serisi ve Marvel markası.

Loki, Scarlet Witch, Vision, Falcon gibi karakterlerin dizilerinin geleceği haberinin ardından, MCU’nun sevilen okçusu Hawkeye’ında bu kadroya dahil olduğu açıklandı.

Jeremy Renner ise daha önce yaptığı açıklamalarda, Hawkeye’ın dizisinin çekilmesi durumunda karakteri canlandırmaya devam edebileceğini açıklayarak bu projeye yeşil ışık yakmıştı.

Alınan duyumlara göre dizi, Clint Barton’un Hawkeye kimliğini Kate Bishop’a aktarma sürecini ele alacak. Çizgi romanlarda Kate Bishop, Clint Barton’un ölümü üzerine Hawkeye kostümünü giymeye ve onun ismini kullanmaya başlıyordu. Seride de ise buna benzer bir hikaye olup olmayacağı henüz bilinmediği gibi dizinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve kadrosu gibi detaylar da henüz bilinmezliğini koruyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here