Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

Harvey Weinstein gücünü kötüye kullandığını The Spectator dergisine verdiği röportajda açıkladı. The Weinstein Company’nin yüz karası eski başkanı, çoğu Hollywood’da aktris olan yüzden fazla kadın tarafından cinsel tacizle suçlanıyor. Weinstein ise şu an New York’ta bulunuyor ve suçsuz olduğunu dile getiriyor.

Weinstein; “Evet, onlara seks karşılığında iş teklifinde bulundum ama asla kendilerini bu konuda zorlamadım.” diyerek suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışıyor.

harvey weinstein rape ile ilgili görsel sonucu

Weinstein ayrıca röportajı yapan köşe yazarı Taki Theodoracopulos’a şunları söyledi: “Sen yakışıklı olarak doğdun ve zenginsin. Bense bir Yahudi olarak, fakir ve çirkin bir şekilde doğdum. Bir yerlere gelebilmek için epey zaman harcadım ve Hollywood’da ses getirene kadar hiç bir kadın bana bakmadı.”

Harvey Weinstein’in Bazı Tanıdık Kurbanları

Weinstein iş karşılığı seks teklifinde bulunduğunu kabul ederek tecavüz iddialarını kesin bir dille reddetti. Bunun üzerine eski stüdyo başkanı Asia Argento ve Rose Mcgowan, Weinstein’in bu çıkışını “açık bir yalan” diyerek Twitter’dan duyurdu.

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here