Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Başrollerini Katja Riemann, Ingrid Berdal ve Haluk Bilginer’in paylaştığı, Alman yapımı bir film olan Forget About Nick’ten ilk kare yayınlandı.

“Hannah Arendt”, “Ich bin die Andere” ve “Die adhandene Welt” filmlerinden hatırlarımıza kazınan ünlü Alman oyuncu ve yönetmen Margarethe von Trotta’nın son filminde başarılı sanatçı Haluk Bilginer de yer alıyor. Bilginer, filmin başrollerinden biri olan Nick karakterine hayat veriyor. Diğer iki başrolü üstlenen isimler ise Alman oyuncu Katja Riemann ve Norveçli oyuncu Ingrid Berdal.

                                               The Forget About Nick’ten ilk kare

Haluk Bilginer ülkemizde oldukça sevilen ve saygı duyulan bir sanatçı. Yalnızca oyunculuğu ile değil seslendirmeleri ile de bizi büyülüyor. Forget About Nick, tahmin edeceğinizi üzere ünlü sanatçı Bilginer’in ilk yabancı yapım filmi değil. Bilginer daha önce başrollerini Clive Owen ve Naomi Watts’ın paylaştığı, yönetmenliğini de Tom Tykwer’ın üstlendiği ‘’The International’’ filminde ‘’Ahmet Sunay’’ karakterini canlandırmıştı. Bunun yanı sıra efsanevi ‘’Ben – Hur’’ filminin yeniden uyarlamasında da rol almıştı. Forget About Nick’in ardından Haluk Bilginer’i İngiliz yapımı olan, Mehmet Ali Alabora’nın da rol alacağı “Trendy” ve İsrail asıllı yönetmen Eran Riklis’in “Shelter” filmlerinde de göreceğiz.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here