Yeni bilimkurgu FPS oyununda insanlığın son kalıntılarını kurtarmak için savaşırken ağır silahlandırılmış bir Gravcycle‘a pilotluk ediyoruz. Yeni hikaye videosunu izleyip bugün ön-sipariş verebilirsiniz.

Private Division ve V1 Interactive 7 Mayıs’da, Halo’nun yaratıcısı Marcus Lehto tarafından kurulan 30 kişilik bağımsız stüdyonun ilk oyunu Disintegration‘ın PC, PlayStation4, PlayStation4 Pro ve Xbox One X dahil olmak üzere Xbox One cihaz ailesi genelinde dijital olarak 16 Haziran 2020’de 49.99 $/ 49.99 €/ 249,00 TL’ye çıkacağını açıkladı.

Tek kişilik senaryo hakkında daha fazla bilgi edinmek için yeni çıkan Disintegration Hikaye Videosu’nu aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca oyunun beta incelemesi için Disintegration Beta İncelemesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Oyunu önceden sipariş eden oyuncular çok oyunculu mod için; benzersiz Lost Ronin Midnight mürettebat kaplaması, Flex emote, Disintegration Gravcycle Madalyası eklentisi ve platforma özel animasyonlu banner‘lar dahil olmak üzere bonus kozmetik dijital içerik kazanacaklar. Disintegration için ön siparişler artık Xbox One ve PC için Steam üzerinden mevcut.

Disintegration, tamamen yeni bir deneyim yaratmak için FPS ile gerçek zamanlı taktik unsurlarının harmanlandığı bir bilimkurgu, shooter oyunudur. Kıtlık, kaynak eksikliği ve yıkımın eşiğinde bir gezegende yer alan insanlık bu yıkıcı gerçeklikten kurtulmak için, insan beyninin robotik bir armatüre aktarıldığı Integration (Entegrasyon) olarak bilinen bir süreç geliştirdi. Süre gelen bu kaosun ardından Rayonne olarak bilinen saldırgan, militarist bir lejyon kontrolü ele geçirir ve güçlerini pekiştirmek için bir zamanlar isteğe bağlı Entegrasyon sürecini insanlığın geri kalanına zorla dayatmaya başlar.

Oyuncular, ezici Rayonne gücüne karşı savaşmak için küçük bir kanun kaçağı grubuna liderlik eden inanılmaz derecede yetenekli bir Gravcycle pilotu Romer Shoal‘a komuta ediyor. Heyecan verici tek kişilik senaryo boyunca oyuncular, son demlerini yaşayan insanlığa bir yaşam umudu oluşturmak adına Rayonne kuvvetlerini yenmek için Romer ve ekibi ile bir dizi aksiyon, patlama ve sürpriz sonlu göreve katılarak silah yüklü bir Gravcycle’ı kontrol edecekler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here