Başarılı oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez yeni bir tekli piyasaya sürdü. “Lose You To Love Me” isimli parça, sanatçının 2019 yılındaki sessizlğini bozdu. Bu yıl ayrıca Benny Blanco tarafından piyasaya sürülen “I Can’t Get Enough” isimli parçaya konuk olan Gomez’in yeni teklisi ortalığı karıştırdı. Sözlerinin eski sevgilisi Justin Bieber‘a olduğu düşünülen şarkıya, Hailey Bieber‘dan göndermeli bir paylaşım geldi.

Şarkının yayınlanmasından 20 dakika sonra, Summer Walkers’ın I’ll Kill You (Seni Öldürürüm) isimli şarkısının ekran görüntüsünü paylaşan Hailey Bieber‘a Gomez hayranlarının tepkisi çığ gibi büyüdü.

Selena Gomez de suskunluğunu bozdu ve takipçilerine içini döktü.

“Şimdi kelimenin tam anlamıyla ait olduğum yerde uzanmış Tanrı’ya şükrediyorum. Babam bana bir keresinde ‘Selena dayan, sen üzüldüğünde ben de üzülüyorum, ağladığında ben de ağlıyorum ama seni asla bırakmayacağım. Benimle çalış, benimle yürü ve nasıl yaptığımı gör’ demişti. Bana sürekli sürpriz yapıyor ve ben ona tekrar tekrar aşık oluyorum. En kötü zamanlarımda, dizlerimin üstüne çöküp onun sevgisine ihtiyaç duydum. Şimdi düşmanlarım beni yerle bir etmeye çalışıyor ama bu olmayacak. Ne bugün, ne de yarın…”

Gerginliğe sebep olan şarkıyı dinlemek isterseniz:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here