Geçen haftanın indirimlerinin bitmesinin ardından, 13 Şubat’a kadar sürecek olan PSN indirimlerine dahil olan oyunlar belli oldu. Birçok Ubisoft oyunu ve anime oyunları indirime girdi. Ubisoft’un Assassin’s Creed Origins’i böylesine erken bir dönemde indirime alması ise satış rakamları ile ilgili soru işaretleri oluşturuyor. İndirimlerden PS4, PS3 ve PS Vita kullanıcıları yararlanabilecek.

Assassin’s Creed Origins’in standart versiyonu 40 dolarlık fiyatıyla alıcıya sunuluyor. Deluxe ve Gold versiyonları ise 47 ve 67 dolarlık fiyatları ile satışta bulunuyor. Serinin bir diğer oyunu olan Syndicate ise 20 dolara satışa sunulmuş durumda. Serinin en sevilen üçlemesi olan Ezio Collection keza 20 dolarlık fiyatıyla satışta bulunuyor. Serinin bir diğer paketi ise Trilogy Pack olarak satışa sunulmuş durumda, bu paketin içeriği ise Assassin’s Creed: Syndicate, Assassin’s Creed: Unity ve Assassin’s Creed: Black Flag şeklinde ve satış fiyatı 40 dolar.

Tüm bunların dışında oyuncular South Park: The Fractured But Whole’u 30 dolar, Rainbow Six Siege’i 25 dolar, Ghost Recon: Wildlands’i 19,79 dolar, The Crew’ü 20 dolar, For Honor’ı 19,79 dolar gibi fiyatlarla satın alabiliyor. İndirimdeki tüm Ubisoft oyunlarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bunun dışında Bandai Namco, anime oyunlarında indirime gitti. Dragon Ball, One Piece ve diğer anime temalı oyunlarda indirim mevcut. Fifa 18 Legacy Edition ise 30 dolar fiyatı ile satışta. Playstation Plus üyeleri için ise 3 dolarlık bir indirim ile 20 dolara satın alınabilir durumda.

İndirimdeki tüm oyunları öğrenmek için Playstation Store‘u ziyaret edebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here