“Kol bozuk kanka yaa…” bahanelerinden bıkıp usandınız mı, o zaman size bir müjdemiz var! Street Fighter, en sevilen karakterleriyle beraber, arkadaşlarınızla zevkle oynayacağınız yepyeni bir Board Game olarak evlerimize geliyor!

Board ve Video oyunları, arkadaşlarımızla keyifli vakitler geçirmemiz için başına oturduğumuz en keyifli aktivitelerimiz. Eğer dövüş oyunlarını ve masa oyunlarını seviyorsanız ve arkadaşlarınızla oynamaktan zevk alıyorsanız; iki dünyayı birleştiren bu olağanüstü Kickstarter projesini görmelisiniz. Street Fighter, en sevilen karakterleriyle beraber ev partilerinde size keyifli anlar yaşatacak bir Board game olarak 2019’da evlerimize geliyor.

 

 

Street Fighter: The Miniatures Game için düzenlenen Kickstarter kampanyası o kadar ilgi gördü ki, Street Fighter hayranları firmanın hedeflediği paranın 3 katını toplamayı başardılar! Birbirinden farklı 3 farklı oyun moduna sahip olacak bu masaüstü Street Fighter oyununda kartlar ve zarlar konuşacak. En iyi zar ve kart kombosunu yapan sağlam bir “Aduket!” çekebilecek ve arkadaşlarınız “Kol bozuk kanka” bahanesine sığınamayacak.

Mini figürler bile Street Fighter hayranlarının oldukça ilgisini çekmiş durumda.

Street Fighter evreninden 18 mini figür oyunun kutusunda yerlerini alacak. Oyunun üç boyutlu, kabartmalı haritasında bulunan görevleri oynarken bir anda arkadaşınızın yaptığı dövüşe destek atabileceksiniz. Müthiş gözüken bu oyunun  2019’da tüm dünyada satışa çıkması bekleniyor. Biz de sabırsızlıkla bekliyoruz!

Oyunla ilgili daha fazla heyecanlanmak isteyenler için:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here