Yönetmen ve oyuncu ikilileri arasına adını yazdırmış Guy Ritchie ve Jason Statham yeniden birlikte çalışabilir. Lock, Stock and Two Smoking Barrels, Snatch ve Revolver gibi filmlerde iş birliği yapmış ikili, şu aşamada çok da kesin olmayan haberlere göre yeni bir suç filminde buluşabilir.

Collider tarafından paylaşılan habere göre Hollywood uzun zamandır Le Convoyeur isimli aksiyon filminin haklarını almak için uğraşıyordu ve nihayet Miramax Stüdyoları yapımın haklarını satın almayı başardı. Filmin yönetmenliği için düşünülen isim ise suç filmleri konu olunca kendine has anlatım tarzıyla nam salmış Guy Ritchie. Orijinal yapım Le Convoyeur, zırhlı kamyon soygunu temasını işliyor.

Başarılı yönetmen şu sıralar yine bir suç komedisi olan The Gentlemen filmiyle birlikte izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. King Arthur ve Aladdin gibi farklı işler denedikten sonra kendiyle özdeşleşmiş türe geri dönmeye hazırlanan yönetmenin Le Convoyeur gibi aksiyon temelli bir suç filmi çekecek olması gayet uygun ve olası görünüyor.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here