Guardians of Galaxy 3 hakkında, Roger Wardell kaynaklı yeni bilgiler ortaya çıktı. Daha önce Endgame hakkında çok isabetli tahminler yapan Wardell, bu sefer Guardians of Galaxy hakkında yeni bilgiler ortaya çıkardı.

Endgame ile üçüncü fazını bitiren Marvel, yakın tarihte Spider-Man Far From Home ile yeni fazını başlatacak ve birçok yeni film ile izleyicilerini kucaklayacaklar. Bu filmlerden biri de -izleyicilerin en çok beklediklerinden biri olduğu su götürmez bir gerçek-  Guardians of Galaxy 3. Bu sempatik grubumuz Infinity War ve Endgame’de yaptıklarıyla izleyicileri kendine hayran bıraksa da, kendi hikayelerini bitirme şansına bir türlü erişemediler. Üçüncü film ile hikayelerinin bitmesi planlanan ekip hakkında, her gün yeni bilgilere erişmekteyiz. Çoğu teori ve sızdırılan bilgi olsa da, bu tür bilgiler izleyicilerin her daim beklenti içinde olmasını sağlıyor.

Marvel tarafından resmi olarak onaylanmasının mümkün olmadığı bilgiler şöyle;

Roket’in yaratıcısı High Evolutionary’den, Drax, kızının ölmediğini öğrenince çok şaşırıyor. Lylla, Rocket’e duygusal anlamda ilgi gösteriyor. Nebula ve Star Lord, giderek daha yakın arkadaş olmaya başlıyorlar.

Bu bilgiden de anlaşılacağı gibi, seride Rocket ve Drax ile ilgili oldukça önemli gelişmeler yaşanıyor. Hikayesinin altyapısını bir türlü öğrenemediğimiz Rocket ve Drax için bu kez tatmin olacakmışız gibi duruyor. Nebula ve Star Lord ise enteresan bir ikili olmaya doğru gidiyor gibi gözüküyorlar. Aralarındaki sinerjiyi filmde görmek dileğiyle.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here