Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Grand Theft Auto V piyasaya sürüleli üç buçuk yıl oldu, fakat serinin hayranları oyunun keyfini artırmak için yeni yollar bulmaya devam ediyorlar. Oyunun PC versiyonu için hazırlanan modlar sayesinde The Incredible Hulk ve Iron Man olarak oynayabiliyor,  caddelerde TRON motosikletleriyle yarışabiliyorsunuz. Fakat son zamanlarda yapılan modlardan biri, belki de olabilecek en eğlenceli GTA V deneyimini sunuyor. Adult Swim’in harika animasyon serisi Rick and Morty, bu modda Grand Theft Auto V‘nin dünyasına uyarlanmış. Dizideki paralel evren Rick ve Morty’lerini (sonsuz sayıdalar) oyuna ekleyebiliyor, Los Santos sokaklarında Rick Sanchez rolünde çatışmalar yapabiliyorsunuz.

İlk videoda otobanda terör estiren, arabaları patlatıp helikopterlere ateş eden Rick’i görüyoruz. Ardından Rick kendine has uzay aracıyla (ve yanında kendisinin başka bir versiyonuyla) oyundaki striptiz kulübüne giriyor. Uzay gemisinin radyosunda çalan Get Schwifty‘e de ayrıca dikkat. Rick burada kendine has repliklerini sıralamayı da ihmal etmiyor (Wabba lubba dub dub!).

İkinci video ise Rick and Morty modunun düşündüğümüzden çok daha kapsamlı olduğunu gösteriyor. Burada Rick ve Morty’i bir McDonald’s şubesinde görüyoruz; Rick, Morty’e üçüncü sezonun ilk bölümündeki “Mulan Szechuan Sosu” tiradını atıyor (dizinin hayranları, 1998 yılında vizyona giren Mulan filmiyle satışı başlatılan sosu geri getirmek için kampanya bile başlattılar). En eğlenceli kısım ise, çok sayıda Mr. Meeseks‘in başka bir otobanda kargaşaya yol açtığı bölüm. Dizinin herhangi bir bölümünde rastlayabileceğimiz olaylar, Grand Theft Auto‘nun dünyasında hayat buluyor (otobanda birbirini öldüren Morty’ler hiç yabancı gelmiyor mesela). Bu eğlenceli modu bir an önce deneyebilmeyi umuyor, izlemeyenlere Rick and Morty’i şiddetle tavsiye ediyoruz.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here