Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Gotham dizisi Bruce Wayne(David Mazouz)’nin zamanla kendini Batman rolüne hazırlamasını konu alıyor. Dizinin beşinci ve son sezonunda beklenen gelecek sonunda gerçek oluyor.

Gotham son sezonu kesinleştiğinde, bu sezonun Bruce’un artık Caped Crusader’a geçişini içereceği bildirildi. Bu bilgiyi doğrulamak için ana kaynağa yani baş yapımcı John Stephen’a giden Comicbook ekibi, Bruce’u yeni sezonda ne tür bir gelecek beklediğini sordu.

hayranlar için bir şeyleri mahvetmek istemiyorum ama Bruce’un son adımlarını izleyeceğiz. Hiçbir soru işareti bırakmayacağız.”

Ayrıca, dizinin baş yapımcısı gizemli son sezonun perdesini aralayarak No Man’s Land devam ederken Bruce’un çıkacağı yolculuk hakkında konuştu.

No Man’s Land’in çok değişmesine gerek yok aslında. Bruce’u çıktığı yolda değiştiren çok büyük gelişmeler vardı. Bundan sonra Batman olma yolunda Bruce’un atacağı adımlar senaryo adımlar olay örgüsü ile ilgili olmayacak. daha çok duygusal adımlar olacak. Bruce’un Dark Night olmasına yol açacak duygusal tetikleyicilerin hikayesini anlatabiliriz. Genç bir karakterin yer aldığı bu hikaye aslında ister Batman’in ister Bruce Wayne’nin isterseniz başka birinin olgunlaşma hikayesi. David (Mazouz) ve Bruce, bu yıl 18 olacaklar ve bu bir çocuğun erkek olmaya adım attığı yaş. Tüm bunlar, genç bir adamın bu değişim sürecinde kendi özgürlüğünü ve benliği araması ve ne zaman evden ayrılacağı ile ilgili. Bütün bunları dramatize ederek ve farklı bakış açılarıyla anlatabiliriz. No Man’s Land, bize Bruce’u strese sokarak zor kararlar vermesini sağlayacak ortamı sağlıyor.

Gotham’ın son sezonun tarihi hala belli olmasa da sanırım 2019’u beklememiz gerekecek.

Kaynak

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here