BBC Two ve Amazon’un ortak yapımı olan Good Omens’in çekimleri başladı. Neil Gaiman kendi Twitter hesabından dizinin iki önemli oyuncusu David Tennant ve Michael Sheen’in Aziraphele ve Crowley olarak göründüğü fotoğrafı paylaştı.

Terry Pratchett ve Neil Gaiman’ın büyük beğeni toplayan romanından uyarlanan Good Omens’in çekimleri önümüzdeki 6 ay boyunca Londra, Oxfordshire ve Güney Afrika’da devam edecek. Dizi, 2019 yılı içerisinde Prime Video’da, daha sonraki bir tarihte de BBC Two’da kendine yer bulacak.

Gaiman çekimlerin başlamasıyla alakalı olarak şunları söyledi:

“İnsanlar Terry Pratchett ve benim yazdığım kitap sayesinde bir meleğe ve bir şeytana aşık oldular. Bu sebeple bu iki karakterin ekranda nasıl görüneceği konusunda heyecanlı ve gergin bir bekleyiş içindeler. Muhtemelen en heyecanlı ve gergin olan kişi de benim. Bu ilk bakış. Sheen, meleklerin en iyisi ve Tennant da en havalı şeytan…”

Tennant ve Sheen’in dışında yapımda Adria Arjona, Nina Sosanya, Jack Whitehall, Michael McKean, Miranda Richardson, Ned Dennehy ve Ariyon Bakare gibi oyuncular yer alıyor.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here