Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Hepimizin güzelliğine hayran kaldığı, severek izlediği Charlize Theron Güney Afrika’nın Benoni adlı köyünde dünyaya geldi. Model, film yapımcısı ve oyuncu olarak tanıdığımız Charlize Theron bilinmeyen yönleri ve oynadığı filmlerden görüntüleriyle karşınızda!


28 farklı Afrika dilini konuşabilen aktris, 6 yaşına geldiğinde çiftlik sahiplerinin ve babasının desteğiyle bale dersleri almaya başladı.

The Curse of the Jade Scorpion(2001)


Atomic Blonde

Evlerine 45 dakika uzaklıktaki açık hava sinemasında Amerikan filmlerini seyretmekten büyük zevk alıyordu. Satın aldığı filmleri en az 50 kere seyreden Charlize Theron, sinemaya olan tutkusunu küçük yaşlarından itibaren belli etmeye başlamıştı.

The Curse of the Jade Scorpion(2001)

Atomic Blonde

13 yaşında babasını kaybetti ama Benoni’ye dönmeyi hiç düşünmedi. 16 yaşında modellik yarışmasını kazanıp İtalya’ya gitti. Milano’da bir ajansla kontrat imzaladıktan sonra birçok ünlü magazin dergisine kapak oldu. Bir sene sonra “Tek kelime dahi konuşamayan güzel” olarak ün kazandı ve 1992 yılında da bir Amerikan magazin dergisi için fotomodel olarak gittiği New York’taki Joffrey Ballet’e yazıldı.


Arrested Development

18 yaşında annesinin tavsiyesini dinleyerek Los Angeles’a gitti. Taşınmasından 8 ay sonra ilk kez bir filmde ufak da olsa bir rol almayı başardı. 1994 yılında John Hurt ve Renee Russo gibi oyuncuların da menajerliğini yapan John Crosby tarafından keşfedildi ve profesyonel oyunculuk hayatına başladı.

Charlize Theron ve Jason Statham, The Italian Job


1997’de Mary Ann Lomax karakteriyle rol aldığı, başrollerini Keanu Reeves ve Al Pacino’nun paylaştığı, “The Devil’s Advocate” (Şeytanın Avukatı) filmi, Charlize’e şöhret kapılarını araladı. Gene 97 senesinde “Trial and Error”da Billie Tyler rolüyle izleyici karşısındaydı.

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here