Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
15

Trapped’in kelime anlamına baktığımızda bizleri ”tutsak, kapana kıstırmak” anlamları karşılamaktadır. Bu kelime anlamları, dizinin konusuyla ilgili bizlere bir yerde küçük ipuçları sunmaktadır. Dizi, özellikle İskandinav ülkelerine ilgi duyanlar ve Kuzey havasını doğrudan hissetmek isteyenler için daha da çekici bir hal alırken ilk bölümden itibaren süren heyecanı ile birlikte herkese hitap etmektedir. Trapped, 2016 yılında yayınlanan 10 bölümden oluşan ilk sezonuyla birlikte ikinci sezonun onayını aldıktan sonra, 2018’de yayınlanacağı haberi ile izleyenlerini sevindirmiştir. Dizinin ilk bölümünden itibaren kendinizi heyecanlı olayların içinde bulacağınızın ve merakınızın sürekli artacağının garantisini vermek bizce mümkün. Gelin diziye hep birlikte bir göz atalım.

Sürükleyici Konusu

Dizi, ilk bölümünde kendi halinde ve sessiz bir şekilde yaşantısını devam ettiren kasabanın beklenmedik bir şekilde, uzuvları bulunmayan bir cesedin ortaya çıkması ile birlikte bir daha o sessiz yaşantısına dönmesini imkânsız kılacaktır. Kasabanın polis memurları tarafından, olayın çözülmeye başlanmasıyla birlikte ardı ardına çıkan birbiriyle bağlantılı olaylar işleri iyice karıştıracaktır. Cesedin kime ait olduğu araştırılırken ardındaki diğer olayların yavaş yavaş gün yüzüne çıkması ile birlikte dizinin heyecanı sürekli artmaktadır.

Başarılı Oyunculuklar

Dizide, başarılı polis memuru olarak cesedi ve kasabada yaşanan ve ortaya çıkmamış diğer olaylar arasındaki bağlantıları çözmek için uğraşan Andri Ólafsson karakteri, Ólafur Darri Ólafsson tarafından canlandırılmaktadır. Bunun yanında dizi Ilmur Kristjánsdóttir, Nína Dögg Filippusdóttir gibi başarılı isimleri de bünyesinde barındırarak kurgusunu gerçekçi kılmaktadır.

İzleyenler Tarafından Beğenileri Topladı

Trapped, izleyenlerine sürekli olaylar arasında bağlantı kurma deneyimi sunarak merakları hep diri tutmaktadır. Dizinin izleyenleri tarafından beğenildiğini, 8.2’lik IMDb puanına bakarak ve oldukça iyi bir puan aldığını görerek doğrulamaktayız. İlk bölümünden itibaren diğer bölümlerini için heyecanlandıran dizinin ikinci sezonunun çıkması izleyenleri tarafından sabırsızlıkla beklenmektedir.

Kuzey’e Yakından Bakma Fırsatı 

Dizinin başarısını etkileyen bir diğer etmen olarak klasik Amerikan polisiyelerinin ve çekildikleri mekânların dışına çıkmayı başarmış olan ‘Trapped’, yaşadığı coğrafyayı ve iklim koşullarını diziye ve konusuna başarılı bir şekilde entegre ederek bizlere hem Kuzey havasının baskınlığına yakından bakma ve aynı zamanda farklı bir deneyim yaşama fırsatı sunmaktadır.

Sözü daha fazla uzatmayarak klasik polisiye ve suç dizilerini izlemekten sıkılmış olanlar için yeni bir soluk ve heyecan olacak olan Trapped’i buraya bırakıyoruz.

Keyifli seyirler!

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
15

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here