Sony Pictures, The Girl in the Spider’s Web’in yeni tanıtım filmini yayınladı. Bu film, Golden Globe ödüllü The Crown ile çıkış yakalayan Claire Foy’u Stieg Larsson’ın ikonik karakteri Lisbeth Salander’in tekrar hayat bulmuş hali olarak tanıtıyor.

Salander’in uzun zamandır kayıp olan kız kardeşini içeren yeni gizem, cesur hacker infazcı ve saygın gazetecinin dikkatini çekerken, The Girl with the Dragon Tattoo’daki olaylarından yıllar sonra Salander ve Blomkvist’le yeniden başlıyor. Evil Dead (2008) ve Don’t Breathe’in yönetmeni Fede Alvares, bu uyarlamanın dümenine geçiyor.

Filmin ilk tanıtım filmi biraz karmaşıktı. Fakat, bu sefer ki neyin en olduğu ya da en azından ne sattığı konusunda daha açık. İronik olarak da Skyfall’u andırmakta. Karlı bir sahne, Salander birilerine dünyanın kaç bucak olduğunu gösteriyor, bir sürü manzara arasında geçişler ve Salander’ın geçmişindeki bir sır onu burada yakalıyor. Sony, Spectre’ye kadar Bond filmlerinin haklarını elinde tutsa da sonraki Bond filmleri Universal tarafından yayınlanıyor. Bu fragman, bir öncekinden çok daha iyi olsa da David Fincher’ın yeteneklerinden sonra Foy’un masaya neler koyacağı merak konusu.

Yeni fragmanı ve posteri aşağıda bulabilirsiniz. Film, 9 Kasım’dan itibaren sinemalarda olacak.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here