Witcher serisi; hepimizin oyuna ayrı, karakterlere ayrı, hikayeye ayrı hayranlık duyduğumuz ve efsane haline gelen nadir oyunlardan. Şüphesiz en sevdiğimiz karakterlerden olan Rivialı Geralt uzun zaman sonra tekrar bizlerle buluşuyor. Hem de Kaer Morhen’da! Sorularınızı duyar gibiyiz, buyurun cevaplara!

Zaten uzun bir süredir “Geralt geri mi dönüyor?”, “Başka bir oyunda mı karşımıza çıkacak?” tarzı söylentiler etrafta dolanıyordu. Biz daha ne oluyor diyemeden geçtiğimiz günlerde bir trailer yayınlandı ve böylece söylentiler açığa kavuştu.

 

Evet doğru gördünüz. Geralt, kiminin çok sevdiği kiminin ise hiç haz etmediği Soulcalibur serisinin son oyunuyla bizlerle buluşuyor. Hem de Kaer Morhen’da! Geralt’ın meşhur işaretlerinin ve inanılmaz kılıç kabiliyetinin görsel şölen yaratacağına neredeyse hiç şüphemiz yok. Bu şölene Wild Hunt’ın meşhur şarkısı olan Hunt or be Hunted da eşlik edecek tabii.

Peki ne zaman çıkıyor?

Soulcalibur 6, PS4Xbox ve PC için bu sene çıkıyor. Bu arada tabii ki Geralt’ın olduğu Trailer’dan sizi mahrum bırakmayacağız;

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here