Game Of Thrones evreni severler çıkan son haberlere göre Targaryens’leri anlatacak yeni diziden oldukça umutlu görünüyor. George R. R. Martin’in açıklamaları da herkesi daha da heyecanlandırdı!

George R. Martin‘in son zamanlarda vermiş olduğu birkaç ipucu ile bize serinin fantastik ögeleri fazlaca içereceğini düşündürttü. George bloğundaki son gönderide Fire&Blood adlı eserinin yeni dizisi hakkında bilgiler paylaştı. Altına da ”Ejderhaların olacağını söyleyebilirim. Herkes o neden ben olmayayım ki diyor.” şeklinde yazdı.

Targaryen‘lerin hikayesini ve onların ejderhalar ile ilişkilerini anlatan dizi neredeyse efsanevi varlıkları görünür hale getirecek. Hayranları Martin‘in dizisi hakkında söylediği haberle oldukça mutlu oldular.

Martin, ”İlk bölümün yaklaşması ile ilk bölümün siparişinin verilmesi aynı şey değil. Bu cesaret verici, heyecan verici ama henüz koltuğa oturulması için erken. HBO gerçekten bize ilk bölüm siparişi verdiğinde benim çatıdan bağırdığımı duyacaksınız. Ama biz bekleyip göreceğiz. Şimdilik her şey iyi ama hiç bir şey onaylanmadı.” şeklinde konuştu.

Adı henüz belli olmayan dizide Naomi Watts, Josh Whitehouse, Miranda Richardson, Jamie Campbell Bower, Toby Regbo, Georgie Henley, Alex Sharp, Naomi Ackie, Marquis Rodriguez, John Simms, Richard McCabe, John Heffernan, ve Dixie Egerickx yer alacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here