Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

İspanyol oyuncu Antonio Banderas, National Geographic’in Genius dizisinin ikinci sezonunda, 20. yüzyılın en etkili ve en ünlü ressamlarından Pablo Picasso’ya hayat verecek.

2018’de yayınlanacak yeni sezonda İspanyol ressamın hayatı ve çalışmaları incelenecek. “Pablo Picasso’nun hayat hikayesi beni her zaman büyülemiştir ve benimle aynı yerden, Malaga’dan gelen bu adam için çok büyük bir saygım var.” diyor Banderas. “Dünyadaki en yenilikçi sanatçılardan birinin güvenilir hikayesini anlatmak için National Geographic, Brian, Ron, Ken ve Genius ekibinin geri kalanıyla çalışmak beni heyecanlandırıyor.”

Programın yapımcılarından Ron Howards, Banderas’ın rol için nasıl uygun olduğunu ise şöyle açıklıyor: “Antonio’nun, Picasso gibi, hayata karşı kuralsız bir yaklaşımı var ve bu yaklaşım bizim aradığımız özgünlüğü sağlıyor.” Banderas’ın oyunculuğu hakkında ise “Bir aktör olarak, bu keskin zekalı ve alışılmadık sanatçıyı canlandırmak için muazzam bir çeşitliliğe sahip.” dedi.

Brian Grazer ise “Antonio, Pancho Villa’dan Ernesto ‘Che’ Guevara’ya kadar gerçek hayatta yer alan ikonik kişileri çok dürüst ve derin bir şekilde canlandırıyor.” dedi. National Geography’nin genel müdür yardımcısı Carolyn Bernstein ise Banderas’ı Picasso’ya benzetti ve şunları söyledi: “İkisinin memleketlerini aynı olması aralarındaki tek benzerlik değil. İkisi de çekicilik ve tutku sahibi, aynı zamanda yaratıcı sanatçılığın sınırlarını zorluyorlar. Antonio bizim istediğimiz her şeyi sağlıyor ve onum başrol olması bizi çok memnun ediyor.”.

Dizinin ilk sezonunda Alber Einstein, Geoffrey Rush’ın oyunculuğu ile seyirci karşısına çıkmıştı ve  dizi çeşitli rekorlar kırarak başarısını kanıtlamıştı. Dizi, dünya çapında 45 milyon izleyiciye ulaştı.

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here