Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

Pretty Little Liars dizisi ile parlayan Lucy Hale ve fantastik gençlik dizisi Teen Wolf’un yıldızı Tyler Posey‘yin başrollerini üstlendiği korku filmi Truth or Dare‘in fragmanı yayınlandı.

Film, Türkçede “Doğruluk mu Cesaret mi” olarak adlandırdığımız oyunu temel alıyor. Bir grup arkadaş içinde bulundukları tehlikeyi bilmeden oyuna dahil oluyor. İlk başta oyunun ciddiyetini kavrayamayan gençler, yaşanan tuhaf rastlantıların üzerinde durmuyor. Ancak içlerinden biri yapacağını iddia ettiği herhangi bir şeyi yapmayı reddettiğinde ya da yalan söylediğinde bunun bedelini hayatıyla ödüyor. Oyunun ne kadar ölümcül olduğunu fark eden arkadaş grubu, hayatta kalabilmek için zamana karşı yarışmaya başlıyor.

Get Out, Happy Death Day gibi düşük bütçeyle büyük başarı kazanan korku filmlerinin yapım şirketi Blumhouse‘tan gelen yeni korku filminin yönetmenliğini Jeff Wadlow üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Violett Beane, Nolan Gerard Funk, Hayden Szeto ve Sophia Taylor Ali de yer alıyor. Film 27 Nisan’da Amerika’da vizyona girecek.

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here