Ünlü DJ ve prodüktör Mahmut Orhan, sosyal medya hesaplarından yayınladığı duyuru ile genç prodüktörlere ücretsiz bir şekilde eğitim verecekleri sistemi müjdeledi.

sibourne.com adresinde isterseniz eğitim almak için, isterseniz kendi demolarınızı yükleyebileceğiniz başvuru formları bulunuyor. Son başvuru tarihi ise 22 Haziran. Mahmut Orhan‘ın yaptığı duyuru metni ise şöyle: “Yeni projemiz Sibourne, hayatını müziğe adamış ve bu yolda kendini geliştirmek isteyen tüm genç prodüktörlere yeni bir fırsat ile geliyor. Tamamen ücretsiz olarak eğitim vermeye başlayacağımız bu konsept ile müzikal anlamda ilerlemek isteyen, kendini müziğe adamış herkesin yer alabileceği bu oluşumda, gelişimine yardımcı olabileceğine inandığımız herkesi bekliyoruz! 

Ülkemizde bize inanan, desteğe ve öğrenmeye gerçek anlamda ihtiyacı olan herkese bilgimiz ve tecrübemiz yettiğince, en iyi şartlarda eğitimler vererek fark yaratabilecek yeni isimler ile ülkemizi müzik anlamında dünya sahnelerinde temsil edecek prodüktörler yetiştirmek tek hedefimiz ve hayalimizdir.

22 Mayıs’ta sibourne.com adresinde başlayacak olan katılım sürecinin son başvuru tarihi 22 Haziran’dır. Gözünde bu ışığı ve potansiyeli gördüğümüz, gelecek vaat eden genç arkadaşlarımızı bu eğitim ile sonuna kadar destekleyeceğimizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla, Sibourne Music.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here