Üst üste yeniden yapımların ve devam filmlerinin sinemaları doldurduğu şu günlerde bir 80’ler klasiği Geleceğe Dönüş’ü de (Back to the Future) beyazperdede yeniden görebilecek miyiz diye düşünürken bu soruya yanıt filmin ikonik karakteri Doktor Emmett Brown’u canlandıran usta oyuncu Christopher Lloyd’dan geldi.

back to the future ile ilgili görsel sonucu"

2019’da Child’s Play, Pet Semaraty, Toy Story ve Men in Black gibi klasikleri yeniden sinemalarda gördük. Gözlerin çevrildiği bir diğer yapımsa 80’lere damga vurmuş Geleceğe Dönüş’tü. CinemaBlend‘de yer alan habere göre Christopher Lloyd bu konuya son noktayı koydu:

Başka bir Geleceğe Dönüş, Geleceğe Dönüş 4 yapılması gibi bir hayalim vardı. Geleceğe Dönüş 4 gerçekleşmiyor. Ama eğer gerçekleşseydi Geleceğe Dönüş 4, Rick and Morty’le birleşirdi. Bir şekilde, başka bir zaman diliminde bir yerlerde, uzayda başka bir yerde.”

rick and morty back to the future ile ilgili görsel sonucu"

Böylece gelmiş geçmiş en ikonik film üçlemelerinden Geleceğe Dönüş’ün gerçekleşmediğini filmin başrol oyuncusunun ağzından duymuş oluyoruz.

Ancak aktörün, Geleceğe Dönüş film serisinden ilham almış ünlü Rick and Morty animasyon dizisine konuk oyuncu olabileceğini umabiliriz.

Bu arada orijinal serinin senaristi ve yönetmeni Robert Zemeckis’in devam filmine karşı olduğu biliniyor. Zemeckis, yaşadığı sürece serinin 4. filminin gerçekleşmeyeceğine dair taahhütte bulunuyor.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here