Gary Oldman, Armie Hammer ve Evangaline Lilly gibi yıldız isimler, uyuşturucu odaklı bir gerilim filmi olacak Dreamland‘de bir araya geliyor.

Opioid bağımlılığı etrafında şekillenecek film üç farklı hikâyenin çarpışmasını konu alacak. Kanada ve ABD arasında uyuşturucu kaçakçılığı yapan bir uyuşturucu satıcısının başından geçenleri; oksikodon bağımlılığından yeni yeni kurtulmaya çalışan bir mimarın, oğlunun uyuşturucuyla olan ilgisinin ardındaki gerçekleri öğrenmesini; son olarak da hükümetle bağlantıları olan ve piyasaya “bağımlılık yapmayan” yeni tür ağrı kesici süren bir ilaç şirketinde çalışan profesörün hiç beklemediği şeylerle karşı karşıya kalmasını izleyeceğimiz film bünyesinde topladığı isimlerle şimdiden adından söz ettirmeye başladı.

Projeyi, 2012 yılında Richard Gere‘li Arbitrage ile çıkış yapıp büyük bir başarı yakalayan Nicholas Jarecki yönetecek. Filmin oyuncu kadrosundaki yıldız isimlere Alman aktris Veronica Ferres de eşlik edecek. Nicholas Jarecki’nin ikinci filmi olacak yapım, 2020 yılında izleyiciyle buluşacak.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here