2009 yılından bu yana popülaritesini gitgide artıran çevrimiçi oyun platformu League of Legends, yüksek moda sahnesiyle olan iş birliğine devam ediyor! Evet, yanlış duymadınız, Louis Vuitton‘un deneysel moda sahnesine dahil olan dünyanın en prestijli ve popüler bilgisayar oyunu League of Legends bir süre daha kalıcı gözüküyor.

Riot Games tarafından her yıl organize edilen, League of Legends fenomeninin en büyük turnuvası League of Legends World Championship finali bu sene 10 Kasım’da Paris’te düzenlendi. Louis Vuitton ve Riot Games dünya şampiyonası esnasında iş birliğini açıklamıştı. Yüksek moda sahnesinin parizyen kişiliği Louis Vuitton ise dev turnuvanın prestijli ödülü Summoner Kupası için Trophy Seyahat Çantası tasarlamıştı. Worlds kupasının konulduğu Kupa Taşıma Kutusu ile başlayan iş birliği markaya özgü kostümlerle devam etmişti.

Louis Vuitton’un kreatif direktörü Nicolas Ghesquière’nin League of Legends için özel olarak tasarladığı kapsül koleksiyonun da yolda olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Twitter’da sızdırılan kısa videoya göre iş birliğinde sırada akıllı saat var. Riot Games ve Louis Vuitton konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmazken ürünün ne zaman çıkacağı da belirsizliğini koruyor.

Kaynak: 1 2

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here