Önümüzdeki sene Game of Thrones‘un son sezonunu izleyecek olsak da bu, Game of Thrones evreninde geçecek başka hikâyelere tanık olmayacağımız anlamına gelmiyor. Daha önce çıkan haberlere göre HBO’nun, Şubat 2019’da bir spin-off dizisi çekeceği belli olmuştu. Şu an izlediğimiz Game of Thrones’tan binlerce yıl öncesindeki bir öyküye odaklanacak dizinin yazarlığını X-Men: Days of Future Past, Stardust, Kick-ass, Kingsman: The Secret Service gibi büyük beğeni toplayan filmlerde de imzası olan Jane Goldman üstlenecek.

Dizinin ana karakterlerinden birine ise Mulholland Drive, 21 Grams ve Birdman gibi büyük yapımlarda oynamış, iki Oscar Adaylığı bulunan başarılı oyuncu Naomi Watts hayat verecek. Şu an için dizinin tam olarak nasıl bir hikâyeye odaklanacağı ya da Naomi Watts’ın nasıl bir karakteri oynayacağı belli değil. Ancak söylenenlere göre aktris, karanlık bir sırra sahip gözde bir kadını canlandıracak.

Bu dizi, gelecek yıllarda ekranlarda izleyeceğimiz beş Game of Thrones projesinden biri olma unvanını taşıyor. Bu projelerin hepsi, Game of Thrones’tan öncesini anlatacak. Fakat yetkililerin açıklamalarına göre Robert’ın İsyanı bu dizilerden herhangi birine konu olmayacak.

Kaynak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here