Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Spoiler içerir!

Jon, ailesi hakkındaki gerçekleri ne zaman öğrenecek?

Sam Tarly ve Bran Stark’ın insanı şaşkına çeviren konuşmalarının ardından gözler yine Jon’a çevrildi. Ailesi ve ardında yatan büyük sırrı öğrendiğinde Jon’un tepkisi merak konusu.

Gerçeği öğrendiklerinde Jon ve Daenerys, Jon’un aslında Targaryen olduğuna dair haberlere nasıl tepki verecek?

Demir Taht’ın gerçek varisinin Jon olduğunu öğrendiklerinde Khaleesi’nin ne yapacağı merak konusu.

Kuzey’in lordları Daenerys’e nasıl tepki verecek?

Jon ve Khaleesi’nin yakınlaşması ve Jon’un diz çökmesinin ardından gözler Kuzey’deki lordlara çevrildi. Nasıl bir tutum sergileyecekleri merak edilenler arasında.

Jon ejderhaya binecek mi?

Targaryen kanı taşıması ve son bölümlerde ejderhalardan korkmaması Jon Snow’un gerçekleri öğrendiğinde ve büyük savaşta ne yapacağı izleyicilerin merak ettikleri arasında. Acaba ejderhalar Jon’a itaat edecek mi? Sorular, sorular…

Jon Snow gerçek adını kabul edip kullanacak mı yoksa red mi edecek?

Bran Stark’ın söylediklerinin ardından Jon Snow’un aslında Aegon Targaryen olduğunu öğrendik. Peki Jon bunu öğrendiğinde nasıl bir tepki verecek merakla bekliyoruz.

Khaleesi hamile kalacak mı?

Jon ve Khaleesi’nin yakınlaşmasının ardından akıllarda Khaleesi’nin hamile kalıp kalmayacağı sorusu belirdi. Khaleesi’nin çocuğu olmayacağı düşüncesi ve Jon’un umut verici sözleri sonunda ne olacağı merak konusu.

Tormund ve Beric ölecek mi?

Tormund ve Beric’in duvarda olduğu sırada ölüler ordusunun duvarı yıkıp geçmesi sonucu ölüp ölmeyecekleri merak edilen sorular arasında.

Jaime nereye gidiyor? Kış Tepesi’ne mi? Brienne ile karşılacak mı?

Jaime’nin Cersei’yi terk etmesi üzerine yaptığı yolculukta karın yağması akıllarda soru işareti bırakan sahnelerden oldu. Bakalım, Jaime hangi tarafa geçerek cevabı verecek.

Theon’un Yara’yı kurtarma planı nedir?

Jon ile yaptığı konuşma sonrası ipleri ele alan ve kararlar alan Theon’un, kız kardeşi Yara’yı kurtarmak için planı ne? Nereye gidiyor ve nasıl kurtaracak?

Jon ve Arya sonunda birbirlerini görecek mi?

Birbirinden ayrı düşen başına buyruk ve bir o kadar da hırslı iki kardeş sonunda bir araya gelebilecek mi? Güçlerini birleştirip bir arada mı olacaklar yoksa bir araya gelemeden ölüm mü girecek araya?

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here