Friends oyuncuları HBO Max‘in yayına başlamasına yardımcı olmak için özel bir yeniden buluşma bölümüyle bir araya geliyor.

Deadline’ın haberine göre Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc ve Matthew Perry’den oluşan ekip bir saatlik özel bölüm için Warner Bros. ile anlaştı. Oyuncuların her birine 3 ile 4 milyon dolar arasında ödeme yapılacağı söyleniyor.

Dizinin yaratıcıları Marta Kauffman ve David Crane‘in de bu özel projeye dahil olması bekleniyor.

Friends oyuncularının bir yeniden buluşma bölümüyle ekranlara döneceği, dizide Rachel karakterini canlandıran Jennifer Aniston‘ın yıllar sonra bir araya geldiği rol arkadaşlarıyla fotoğrafını paylaşmasıyla konuşulmaya başlanmıştı. Aynı ay içinde The Ellen Show‘da Friends oyuncularıyla bir proje üzerinde çalıştığını açıklamasıyla kesinleşmişti. Aniston, People dergisine verdiği röportajda ise konudan şu şekilde bahsetmişti: “Şöyle devam edeceğim.. uğraşıyoruz. Bu sonu gelmeyen bir soru, öyle değil mi? 6 oyuncudan oluşan bir gruba bundan daha fazla ne gurur verebilir? Dizi, insanlara günlük neşe getiriyor.”

Kaynak: 1, 2

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here