Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!
Çok kısa sürede on milyonlarca oyuncuya ulaşarak oyun dünyasının en çok oynanan oyunlarından biri olmayı başaran Fortnite Battle Royale, oyuncularını yeni sürprizlerle karşılamaya hazırlanıyor. Epic Games yaptığı bir açıklamayla, Haziran ayında düzenlenecek dünyanın en büyük oyun fuarlarından biri olan E3’te oyun için büyük bir turnuva düzenleyeceğini duyurdu.
Şirketin “Fortnite Party Royale” adını verdiği etkinlikler kapsamında spor, müzik ve eğlence dünyasının ünlü isimleri, dünyanın dört bir yanından gelen en iyi Fortnite Battle Royale oyuncularıyla karma takımlarda birincilik mücadelesi edecekler.
 
Ünlü 50 kişinin ve en iyi 50 Fortnite Battle Royale oyuncusunun zafer için mücadele edeceği “Fortnite Ünlüler Karma Turnuvası” için kesin bir tarih belirlenmiş değil. Kısa süre içerisinde takımları oluşturmaya başlayacağını açıklayan Epic Games, etkinliklerin 12-14 Haziran tarihleri arasında yapılacak E3 2018 ile eş zamanlı gerçekleştirileceğini söyledi.
Şirket, Fortnite Party Royale duyurusuna ek olarak, yakın zamanda başlaması planlanan Fortnite’ın rekabetçi modunun ilk sezonu hakkındaki detayları da önümüzdeki haftalarda oyuncularla paylaşacağını açıkladı.
Oynaması tamamen ücretsiz olan Fortnite Battle Royale artık PC, PlayStation 4, Xbox One ve Mac platformlarında ulaşılabilir durumda ve yakında mobil cihazlarda da oynanabilecek. Ayrıntılı bilgi için https://www.epicgames.com/fortnite/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here