Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Battle Royale oyunlarının yükselen yıldızı Fortnite; PC, Mac, Playstation 4 ve Xbox One’ın ardından iOS platformunda çıkış yaptı. 12 Mart itibariyle sadece davetli kullanıcıların oynayabildiği Fortnite bugün itibariyle tüm kullanıcıların erişimine açıldı.

Oyun mobil platformda masaüstü ve konsol platformları ile aynı oynanış mekanikleri, haritalar ve eşyalara sahip. Bu açıdan daha önceden oyunu oynamış olan oyuncular hızlı bir şekilde mobil deneyime alışabiliyor. Ayrıca Epic Games mobil platformun da diğer platformlar ile senkronize güncellemeler alacağını belirtti.

Oyuncuların aklına ise hemen aynı soru geliyor. “Oyunu çarpraz platform olarak oynayabilecek miyiz?” Epic Games ise Cross Play özelliği ile farklı platformdaki oyuncuların birlikte oyun oynayabileceğini belirtti. Bu da demek oluyor ki PC üzerinden iOS, Playstation 4 ve Xbox One kullanıcısı arkadaşlarınızla birlikte oyunu oynayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan oyunu bu linkten indirebilirsiniz. Fortnite’ı oynamak için en az iPhone 6/SE, iPad 2017, iPad Mini 4, iPad Pro, iPad Air 2 veya daha güncel bir cihaz gerekiyor.

Umarız en kısa zamanda oyun Android platformu için de çıkışını gerçekleştirir.

 

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here