For Honor Ubisoft’un en büyük başarısı olmayabilir, hatta yüksek bir oyuncu sayısına da sahip olmayabilir ama Ubisoft hala For Honor için bir şeyler yapıyor ve yapmaya devam ediyor ve hem bu sayede hemde etkinliklerle kendisine bir kitle oluşturdu yapım.

İlgili haberler : For Honor Neden Yeteri Kadar Övülmedi?For Honor Sonunda Toparladı

Şubat ayı için yeni bir yol haritası yayınladı ve tüm klanların oyuncuları için içerikle ağzına kadar dolu gibi görünüyor. “Hope” adlı yeni sezon, oyuncuların kilidini açması için birçok görev ve kozmetik eşya içeriyor.

For Honor aslında çok beklenen bir yapımdı ancak mikroişlem\oyun içi satın alma ve çevrimiçi oyunun kalitesi ile ilgili sorunlarla karşı karşıya kaldı ve bir çok oyuncuyu kendinden uzaklaştırdı. Aksaklıklara rağmen, oyun DLC’ler ve mevsimlerle gelen etkinlik ve güncellemeleri almaya ve orijinal içeriğini geliştirmeye devam etti ve böylece kendine kitle kazandırmış oldu. For Honor Şubat ayını şık bir şekilde kutluyor ve bu geçiş yeni içerikle birlikte oyuncuları bir kez daha oyunu denemeye teşvik edebilir. Zaten hatırlarsanız Ubisoft bir süre oyunu ücretsiz dağıtmıştı yani ne kadar oynamasalarda bir çok oyuncunun kütüphanesinde yer alıyor oyun. Oyunu tekrar denememek için hiç bir sebep yok yani.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here